Banka Hesaplarımız
Garanti Bankası
Gaziantep Şubesi 
Şube Kodu: 168
Hesap No: 6686898
Halil Uzel
Türkiye İş Bankası
Atatürk Bulvarı Şubesi 
Şube Kodu: 6302
Hesap No: 0544603 
Halil Uzel

Copyright © 2009 Antepcicekci.com
Teslimat Şartları
Sitemiz üzerinden Gaziantep'in her noktasına çiçek siparişi verebilirsiniz...

Teslim saatleri :

Sipariş teslimi GAZİANTEP içinde 09.00-20:00 saatleri arasında yapılır.Özel günler dışında verilen siparişler GAZİANTEP içinde belirtilen saatlerde yapılmaktadır. GAZİANTEP dışında ise siparişleriniz 09.00 ile 20.00 saatleri arasında yapılır. Özel günlerde sitemizde belirtilen saatler içerisinde teslimatlarımız yapılmaktadır.

Ne kadar Zamanda Teslim Ediyoruz ?: Siparişlerinizi normal şartlar altında bir iki saat içerisinde teslim ediyoruz. Olağanüstü durumlarda veya özel günlerde teslim süresinde oluşabilecek birkaç saatlik gecikmeler, değerli müşterilerimize sipariş esnasında belirtilmektedir. Sipariş verirken normal sipariş teslim saatlerimizin göz önünde bulundurulmasını öneririz.

Alıcı Adreste Bulunmazsa : Alıcı adreste bulunmazsa, çiçeğiniz isteğinize göre apartman görevlisine yada komşuya bırakılabilmektedir. Hastane, işyeri ve benzeri yerlerde yerinde bulunamayan alıcının çiçekleri isteğiniz üzere danışma veya benzeri departmanlara teslim edilebilir.Bazı hasta hanelerin,işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya ve/veya katta kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Buralarda görevli kişilere siparişiniz teslim edilmektedir.

Teslimat Ücreti : Gaziantep içi için teslimat ücreti talep edilmemekle birlikte, özel durumlarda sipariş esnasında teslimat ücreti belirlenip müşteriye belirtilebilmektedir.

Yanlış Adres : Adresin yanlış olması durumunda, gönderici ile diyaloğa geçilerek, doğru adresin yakın olması durumunda teslimat yapılmaktadır. Bunun haricindeki durumlarda ikinci kez tekrar gönderim için yol ücreti talep edilebilir.

Çok Güzel
Güzel
İyi
Orta
Beğenmedim
Çok Satanlar